Hakkımızda

CY Eğitim Danışmanlık

Biz  zeka oyunları, satranç ve alternatif eğitim alanında çalışmaları olan bir firmayız..

Faaliyet Alanları:

Firma olarak bireylerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlenip , fen bilimleri ve matematik derslerinin verimliliğini arttıracak ve zeka oyunları uygulamalarını yaygınlaştıracak çalışmalar yapılmaktadır . 60 a yakın zeka oyunlarının uygulaması üzerinde çalışmalarımız vardır. Bu zeka oyunlarının hem teorik hem de uygulamalı eğitimlerini düzenlemekteyiz .

Sertifika programı katılım koşulları:

Kamu ve özel kurumlarda görev yapan her branştan öğretmen

Zeka oyunlarına ilgisi olan üniversite öğrencileri ve bireysel katılımcılar

Açacak olduğumuz program MEB in açmış olduğu zeka oyunları seçmeli dersini okutan öğretmenlere rehber olacağı gibi özel kurum öğretmenleri için de zeka oyunları içeriğini zenginleştiren önemli bir çalışma olacaktır .

 EĞİTİM ALT YAPIMIZ

Eğitim programımızı danışman kurulumuzdaki 6 matematik öğretmeninin geleneksel ve güncel zeka oyunlarının eğitim kazanımlarını göz önünde bulundurarak okullarda çeşitli yaş ve başarı seviyelerindeki öğrencilerle yaptığı uygulamalardan aldığı dönütlerle güncelleyip zenginleştirerek oluşturmaktayız ve geliştirmekteyiz.

Zeka Oyunları Eğitimi ve sertifika programları başlıca danışmanlık alanımızı oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAKKIMIZDA

Firma olarak bireylerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlenip , fen bilimleri ve matematik derslerinin verimliliğini arttıracak ve zeka oyunları uygulamalarını yaygınlaştıracak çalışmalar yapılmaktadır . 60 a yakın zeka oyunlarının uygulaması üzerinde çalışmalarımız vardır. Bu zeka oyunlarının hem teorik hem de uygulamalı eğitimlerini düzenlemekteyiz .

BİZE ULAŞIN

Tel:+90 0224 234 72 34
Adres:
Kavaklı Mh. Kazım Baykal Cd. No: 14/404 Osmangazi / BURSA
Web: zekaoyunlarisertifikasi.com
E-mail:
info@iremtoys.com

BİZİ TAKİP EDİN